NetSci 2011 w Budapeszcie

W dniach 6-10 czerwca odbędzie się w Budapeszcie NetSci 2011 – The International School and Conference on Network Science. Pierwsze dwa dni poświęcone są na wykłady i warsztaty, reszta ma już typowo konferencyjny charakter. Abstrakty można składać do 6 marca.

NetSci to jedne z ciekawszych interdyscyplinarnych konferencji związanych z zastosowaniami analiz sieciowych. Przyjeżdżają na nią zarówno osoby analizujące dane, jak również specjaliści od modelowania czy wizualizacji. Również przekrój dyscyplin jest bardzo szeroki – od biologów, przez informatyków aż po przedstawicieli nauk społecznych.

W tym roku konferencji towarzyszyć będzie kilka dodatkowych sympozjów:

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji.

Informacje o Dominik Batorski

dr Dominik Batorski Uniwersytet Warszawski, ICM
Ten wpis został opublikowany w kategorii konferencje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „NetSci 2011 w Budapeszcie

  1. Rysiek pisze:

    to wydaje sie byc interesujace”Spreading, Influencing, and Cascading in Social and Information Networks”
    czy ktos od Panstwa sie wybiera? z checia przeczytam pozniej analize
    pozdrawiam

  2. Miałem zamiar wybrać się z prezentacją na ten warsztat, ale inne obowiązki mi na to nie pozwoliły. Również dwie inne osoby, które rozważały udział ostatecznie się tam nie pojawią, a tym samym nie będzie bezpośredniej relacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>